We are a creative agency based in Antakya, Turkey

Harika Grafik Tasarımlar

About Brooklyn

Yeni Nesil Kreatif Dijital Ajans

360° Derece, pazarlama faaliyetleri üretmek için çalışır. Her markanın özel kalması gerektiğine inanır.Bir fikir fabrikası, fikir zanaatkârıdır. Her marka için özel fikirler üretir.

About Brooklyn
"Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde. "

ZİYA PAŞA
Our Service

Neler Yapıyoruz?

A’dan Z’ye Kreatif Dijital Ajans Hizmetlerimiz

Grafik Tasarım

Geleneksel ve dijital baskı standartlarına uygun olarak çalışıyoruz. Yani fikir aşamasından, somut bir ürün elde edilene, uygulaması yapılana kadar sürecin içerisinde yer alıyoruz. İnisiyatif alma yeteneğimizle, markanız için en uygun ve iyi olanı ortaya çıkarıyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım & Web Yazılım konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle arkanızdayız. Güncel SEO standartlarına uygun responsive tasarımlar hazırlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz web sitesini, kullanıcı deneyimini ve görselliği ön planda tutarak tasarlıyoruz ve kodlama hizmeti sunuyoruz.

Sosyal Medya

Markanız için etkili bir sosyal medya yönetiminin önemini biliyoruz. Günümüz dünyasında iyi yönetilen sosyal medya hesapları daha çok müşteri, daha çok satış ve daha fazla marka bilinirliği demek. Markanızın algısını güçlendirmek için sosyal medya hizmetlerimizle yanınızdayız.

Our Service
Our Work

Son Projeler

Duyulara hitap eden her şeyin kreatif bir tasarıma ihtiyacı vardır.

Our Work

Hazırsan Hemen Başlayalım

Projenize dair önemli detayları ve iletişim bilgilerinizi gönderin, hemen üzerinde konuşmaya başlayalım.

Contact

Sizi de bekliyoruz.

Bizimle tanışmak, neler yaptığımızı ve sizin için neler yapabileceğimizi bir de birebir olarak dinlemek isterseniz bir çaya bekleriz.

Hakkımızda

18 yılı aşkın süredir bireysel ve kurumsal firmaların ihtiyaçlarına özel, teknolojik gelişmelere, uluslararası trendlere uygun, dijital çözümler üreten web ajansıdır.

Adres

Saraykent Mah. Yeni Otogar Sok. İrem Apt.
No: 19 Daire: 7 Antakya / HATAY

Contact